+90 216 642 00 44
info@evretekstil.com.tr

EVRE TEKSTİL

Evre İş Elbiseleri, Tekstil & Promosyon


15 yıllık bilgi ve birikimimizi değerlendirerek sizlere doğru zamanda doğru tasarlanmış ürünlerle hizmet verebilmek amacı ile Evre İş Elbiseleri Tekstil ve Promosyonu kurduk. Değişen ihtiyaçlar ve günümüzün kalite, güven talebine cevap verebilmeyi kendimize misyon olarak seçtik. Amacımız bu yolda kaliteli, özgün, mükemmele yakın üretim ve müşteri memnuniyetidir. Bu doğrultuda her gün kendimizi yenileyip, amacımızı unutmadan çalışmaya devam ediyoruz. Kurumlarımızın taleplerini zamanında teslim etmek ilkesinden ve kullandığımız her ürün ve hizmetin "MİLLİ DEĞER OLDUĞU" bilinciyle kaliteden asla ödün vermedik, vermeyeceğiz.

Siz değerli iş ortaklarımızın tercihlerini yaparken dikkat ettiği her detayın bizler için çok önemli olduğunu biliyoruz. Kuruluşumuzdan bu güne öncelikli ilk hedefimiz bildiğimiz işi yaparak, müşteri odaklı olabilmekti. Bu noktada tüm ihtiyaçlarınızı en kısa sürede size teslimini, kaliteden ödün vermeden gerçekleştirmeye çalışıyoruz. Üretim anlayışımız her üründe değişken istekleri kumaş seçiminden başlayan süreçte, en ince detayına kadar özenle ve dikkatle sonuçlandırmaktır.

İş ortağımız olarak adlandırdığımız müşterilerimizle yol almak ve bu süreçte bilgi dağarcığımızı geliştirmemize yardımcı olmuştur. Firmamızı taşıdığınız bu noktada katkınız, yönlendirmelerinizle tüm öneri ve değerlendirmelerinizi dinleyip dersler aldık. Hatanın insana özgü bir davranış olduğu bilincinde olup üretimini yaptığımız tüm ürünlerimizi kalite kontrolünü yapmadan asla sizlere sevk etmedik ve bu ilkemizden asla taviz vermeyeceğiz. İnsanın hata yapabileceğini unutmadan üretimimizden veya kumaş hatalarında asla iş ortağımızı yalnız bırakmayı anlayış olarak benimsemedik, benimsemeyeceğiz.


Misyon ve Vizyonumuz


Kurumsal kimliğinizi öne çıkartacak "ÖNCE İŞ GÜVENLİĞİ" sloganı ile mavi yakalı mutluluğu önemsemek ile başlayan farklı çalışmalarınıza katkı sağlayabilmek ilkesinden yola çıkarak aşağıdaki ilkeleri hedefimiz olarak belirledik.

• Sektör de kalite standartlarını yükselterek müşteri memnuniyetini sağlamak.
• Kurumsal kimliğinizi öne çıkartacak mavi yakalı mutluluğu önemsemek.
• Yeniliklere açık olup sürekli değişim göstermek.
• İçinde yaşadığımız sektörün gelişimine katkı sağlamak.
• Doğru Fiyat kaliteli ürün ve zamanında teslimi benimsemek.
• Kar odaklı değil müşteri memnuniyeti odaklı çalışmak.

cart

HIZLI

KALİTELİ

GÜVENLİ